Polska - Bożonarodzeniowa Przesyłka

Fruugo jest idealną stroną do zrobienia twoich świątecznych zakupów; z ponad milionem produktów do wyboru, znajdzie się tu coś dla każdego. Mimo, że Boże Narodzenie to najbardziej pracowity czas w roku, staramy się szczególnie mocno, aby dostarczyć ten sam poziom usług, do którego przyzwyczajeni są nasi klienci przez resztę roku.

Nasi dostawcy pochodzą z całego świata. Na każdej stronie produktu można kliknąć na Informacje o dostawie, aby sprawdzić, z jakiego kraju wysyłany jest dany produkt.

Ostatni zalecany ** termin dostawy to 14 grudnia.

Możesz zamawiać w normalny sposób w dowolnym momencie również po zalecanym terminie, istnieje szansa, że i tak otrzymasz swoje zamówienie na czas świąt.

Proszę również zauważyć, że *niektórzy dostawcy* oferują opcję ekspresowej dostawy, która może pozwolić na złożenie zamówienia w terminie późniejszym od sugerowanych dat i otrzymania zamówienia na czas świąt. Jeśli ekspresowa dostawa jest jedną z opcji, wyświetli się ona na stronie składania zamówienia.

**Mimo, że poszczególni sprzedawcy detaliczni Fruugo starają się, aby ich wysyłki zostały dostarczone w wyznaczonych przedziałach czasowych, proszę pamiętać, że są one szacunkowe i nie gwarantowane. Czas dostawy nie uwzględnia ewentualności odprawy celnej czy niekorzystnych warunków pogodowych, które są poza kontrolą Fruugo. Proszę o dodatnie dodatkowego czasu dostawy dla przesyłek do szczególnie trudno dostępnych lokalizacji.