COVID19 Polski

Informacje o koronawirusie dla naszych klientów

Cały czas działamy i chętnie ci pomożemy.


Chcemy cię zapewnić, że w tym nietypowym czasie, wciąż prowadzimy działalność.

Ponadto chcemy ci pomóc w zakupie produktów z całego świata, których potrzebujesz. 

Wciąż możesz składać zamówienia i korzystać z dostępu do naszego różnorodnego i szerokiego asortymentu z całego świata.

Stale monitorujemy światowe zalecenia dotyczące ochrony zdrowia i dostosowujemy nasze działania tak, aby chronić naszych klientów, ludzi i partnerów.

Blisko współpracujemy także z naszą siecią zaangażowanych sprzedawców detalicznych, aby pomóc im w utrzymaniu działalności, a także w dostarczaniu produktów do ciebie.

Mamy nadzieję, że poniższa sekcja z najczęściej zadawanymi pytaniami zapewni odpowiedź na nurtujące cię kwestie.Najczęściej zadawane pytania

Czy wciąż mogę składać zamówienia na stronie Fruugo?

Oczywiście, Fruugo cały czas prowadzi działalność i możesz dalej składać zamówienia na produkty z naszego ogromnego światowego asortymentu.


Czy moja przesyłka mimo wszystko dotrze na czas?

Nasi Sprzedawcy detaliczni oraz firmy zajmujące się dostawą, z którymi współpracują na całym świecie, robią wszystko, aby dotrzymać zwykłego terminu dostawy. Przewidywany czas wysyłki towarów jest widoczny na naszych stronach ze szczegółami produktów.

Główni lokalni i światowi kurierzy, którzy dostarczają zamówienia od Fruugo, wciąż działają i dostosowują swoje działania tak, aby były zgodne z restrykcjami danego kraju. Tam, gdzie istnieją restrykcje, dotyczą one zwykle określonych regionów lub określonych państw i przez pewien czas będą miały wpływ na wszystkie dostawy w tym obszarze.

Ze względu na bezprecedensowy charakter tej sytuacji, prosimy o wyrozumiałość i cierpliwość, gdyż występujące opóźnienia dostawy nie zależą od Fruugo, ani od naszych Sprzedawców czy Kurierów, lecz od wzrostu zapotrzebowania na dostarczanie towarów na całym świecie.


Czy odbieranie przesyłek i produktów jest bezpieczne?

W tym momencie nie ma dowodów na to, aby koronawirus mógł rozprzestrzeniać się poprzez produkty lub opakowania. Możesz zauważyć zmianę lokalnych praktyk dotyczących dostawy (takie jak brak konieczności podpisu, dystans społeczny i inne środki), które mają chronić ciebie i dostarczycieli oraz zapewnić jak najskuteczniejsze funkcjonowanie globalnej sieci dystrybucji.


Jaka jest wasza polityka zwrotów?

Mamy nadzieję, że będziesz zadowolony/a z zakupów, a nasza opcja zwrotów działa tak jak zazwyczaj. W razie potrzeby naszą politykę dotyczącą zwrotów możesz znaleźć tutaj.


Jak chronicie klientów, ludzi i partnerów?

Cały nasz zespół obecnie pracuje zdalnie oraz w zgodzie z lokalnymi i krajowymi restrykcjami oraz zaleceniami rządowymi dotyczącymi pracy.

Stale monitorujemy światowe zalecenia dotyczące ochrony zdrowia i dostosowujemy nasze działania w taki sposób, aby sprostać określonym potrzebom.


Czy wciąż mogę skontaktować się z Biurem Obsługi Klienta?

Mamy nadzieję, że poniższe opcje pomogą w szybkiej i skutecznej odpowiedzi na twoje pytanie:

  • W przypadku informacji ogólnych – Nasze strony z pomocą
  • W przypadku już złożonych zamówień: możesz skontaktować się bezpośrednio ze Sprzedawcą, korzystając z naszego interaktywnego Centrum pomocy na poprzedniej stronie. Aby rozpocząć zapytanie, kliknij wstecz i odpowiedz „TAK” na pytanie
    „Czy Twoje zapytanie dotyczy istniejącego zamówienia?

Pamiętaj o tym, że ze względu na obecną sytuację związaną z koronawirusem otrzymujemy więcej zapytań od klientów, a tym samym odpowiedź zajmuje nam troszkę dłużej niż zwykle, ale nie martw się, nasz zespół skontaktuje się z tobą jak najszybciej.