Manuka Health MGO 400+ Krople miodu Manuka z Propolis 250g (MAN058)

119,00 zł
+ 47,99 zł wysyłka

Manuka Health MGO 400+ Krople miodu Manuka z Propolis 250g (MAN058)

Sprzedawca:

Manuka Health MGO 400+ Krople miodu Manuka z Propolis 250g (MAN058)

119,00 zł

W magazynie
+ 47,99 zł wysyłka
Sprzedawca:

119,00 zł

W magazynie
+ 47,99 zł wysyłka

Akceptujemy następujące metody płatności

Opis

Manuka Health MGO 400+ Pastylki do ssania z miodem Manuka z rabatem; Propolis, który jest naturalną substancją wytwarzaną przez pszczoły do sterylizacji i nbsp;chroni ul przed infekcjąnbsp;zapewnia kojący komfort w jamie ustnej;i gardle. Z dodatkiem witaminy C Indywidualnie pakowane pastylki do ssania - 58 pastylek do ssania Brak sztucznych barwników i aromatów Ostrzeżenie o zadławieniu: Nie podawaj dzieciom poniżej 6 roku życia.
  • Identyfikator Fruugo: 271931844-602945980
  • EAN: 9421023628711

Dostawa i zwroty

Wysyłka w ciągu 4 dni

  • STANDARD: 47,99 zł - Dostawa między pt. 14 listopada 2025–śr. 03 grudnia 2025

Wysyłka z Wielka Brytania

Dokładamy wszelkich starań, aby zamówione produkty były dostarczane w całości i zgodnie z Państwa wymaganiami. Jeśli jednak otrzymają Państwo niekompletne zamówienie, przedmioty inne niż zamówione lub istnieje inny powód, dla którego nie są Państwo zadowoleni z zamówienia, mogą Państwo zwrócić zamówienie lub dowolne produkty objęte zamówieniem i otrzymać pełny zwrot kosztów za te przedmioty. Pokaż pełną politykę zwrotów

Szczegóły zgodności produktu

Prosimy o zapoznanie się z informacjami dotyczącymi zgodności dotyczącymi tego produktu podanymi poniżej.

Poniższe informacje zostały dostarczone przez niezależnego sprzedawcę zewnętrznego sprzedającego ten produkt.

Producent:
Poniższe informacje zawierają dane kontaktowe producenta danego produktu sprzedawanego w serwisie Fruugo.

  • Savant Distribution
  • Savant Distribution
  • Clayton Wood Cl,
  • Leeds
  • GB
  • LS16 6QE
  • tradesales@savant-health.com
  • https://www.savant-health.com/

Osoba odpowiedzialna w UE:
Poniższe informacje zawierają dane kontaktowe osoby odpowiedzialnej w UE. Osobą odpowiedzialną jest wyznaczony przedsiębiorca z siedzibą w UE, który jest odpowiedzialny za wypełnianie obowiązków związanych z przestrzeganiem przepisów w odniesieniu do danego produktu sprzedawanego na terenie Unii Europejskiej.

  • Neuseelandhaus GmBH
  • Neuseelandhaus GmBH
  • Am Schlagbaum 10
  • Bergkamen
  • DE
  • D-59192
  • tradesales@savant-health.com
  • https://www.savant-health.com/