TP-LINK MC200CM Gigabit Multi-Mode Przetwornik multimedialny

319,00 zł
+ 49,99 zł wysyłka

TP-LINK MC200CM Gigabit Multi-Mode Przetwornik multimedialny

Cena: 319,00 zł
319,00 zł + 49,99 zł wysyłka

W magazynie

Wysyłka w ciągu 8 dni

Akceptujemy następujące metody płatności

Opis

MC200CM to media konwerter przeznaczony do konwersji światłowodu 1000BASE-SX na media miedziane 1000Base-T lub odwrotnie. Zaprojektowany zgodnie ze standardami IEEE802.3ab 1000Base-T i IEEE802.3z 1000Base-SX, MC200CM jest przeznaczony do użytku z wielomodowym światłowodowym wykorzystującym złącze typu SC. MC200CM obsługuje specyfikację lasera krótkofalowego (SX) z pełną szybkością przekazywania przewodów. Działa w 850 nm zarówno na przesyłaniu, jak i odbieraniu danych. Inne cechy tego modułu obejmują możliwość użycia go jako samodzielnego urządzenia (nie wymaga obudowy) lub z 19-'systemową obudową TP-LINK, Auto MDI/MDI-X dla portu TX oraz diodami LED stanu na panelu przednim. MC200CM będzie transmitować na rozszerzonych odległościach światłowodowych przy użyciu światłowodu wielomodowego do 0,55 km. Funkcje %u2219 Działa z prędkością 1000 Mb/s w trybie pełnego dupleksu zarówno dla portu TX, jak i portu FX %u2219 Obsługa automatycznego MDI/MDIX dla portu TX %u2219 Zapewnia konfigurację przełącznika w trybie wymuszania / automatycznego transferu dla portu FX %u2219 Wydłuża odległość światłowodu do 0,5 km %u2219 Łatwe do wyświetlenia wskaźniki LED zapewniają stan w celu łatwego monitorowania aktywności sieciowej %u2219 Zasilacz zewnętrzny
  • Identyfikator Fruugo: 58488351-118684247
  • EAN: 6935364081331
  • Sprzedawca: Xbite

Dostawa i zwroty

Xbite

Adres: Unit 1, Maison Court, Barlborough, Chesterfield, S43 4GD, Wielka Brytania
Zarejestrowany numer VAT sprzedawcy: PL5263372836
Numer firmy: GB928827970
Wszystkie produkty: Odwiedź sklep Xbite