Dokładność zawartości

Różnice kolorystyczne

Mimo włożenia wszelkich wysiłków w zapewnienie, by zdjęcia produktów odzwierciedlały kolory tak dokładnie, jak to jest możliwe, proszę być świadom że kolory mogą odbiegać od tych wyświetlanych na ekranie z powodu różnic w monitorach i ustawieniach.

Tłumaczenia

Opisy produktów mogą być tłumaczone używając ręcznych lub automatycznych tłumaczeń. Nie są one dokładnymi opisami produktu, są podane jedynie jako wskazówka i nie powinno się ich używać w kategoriach warunków sprzedaży.

Rozmiary produktów

Wyświetlane rozmiary będą odpowiadały krajowi sprzedawcy. Na przykład, jeśli sprzedawca ma siedzibę w Wielkiej Brytanii, wybrany rozmiar buta to standardowy rozmiar buta w Wielkiej Brytanii, chyba że wskazano inaczej. Uwaga: kraj sprzedawcy jest wyświetlany na każdej stronie produktu pod informacjami o dostawie. Jeśli nie jesteś pewien, skontaktuj się z obsługą klienta w celu uzyskania dalszych informacji.

Konwersje rozmiaru różnią się znacznie w zależności od marki, dlatego zalecamy sprawdzenie oficjalnej witryny producenta, aby upewnić się, że konwersje są prawidłowe.

Towary elektroniczne:

Złącze wtykowe urządzeń elektrycznych zasilanych z sieci będzie zwykle wyposażone we wtyczkę dla kraju sprzedawcy, chyba że wskazano inaczej. Moc / napięcie elementów elektrycznych będzie również zwykle odpowiednie do użytku w kraju sprzedawcy. Kraj sprzedawcy jest wyświetlany na każdej stronie produktu. Jeśli nie jesteś pewien, skontaktuj się z obsługą klienta w celu uzyskania dalszych informacji.
Przedmioty zakupione do użytku w innych krajach mogą wymagać adapterów / konwerterów, które nie zawsze mogą być dostarczone przez sprzedawcę, a klient jest odpowiedzialny za ich pozyskanie, jeśli jest to wymagane.

Pozwolenia:

Jeśli nabywany przedmiot wymaga zezwolenia na import do Państwa kraju, może on być wymagany przez służbę celną, aby wydać Państwu przesyłkę. Fruugo nie ponosi żadnej odpowiedzialności z tego tytułu, ale będzie starać się pomóc.

Nieścisłości w cenach i opisach

Podjęliśmy rozsądne środki ostrożności, by spróbować zapewnić dokładność cen i opisów przytoczonych na stronie. Fruugo nie bierze odpowiedzialności za wszelkie nieścisłości lub opisy w cenach lub opisach.

Niekiedy błędy mogą się zdarzyć i produkty mogą mieć nieodpowiednią cenę lub opis, a wtedy nie jesteśmy zobligowani by dostarczyć produkty po niepoprawnej cenie lub zgodnie z niepoprawnym opisem, czy nawet w ogóle je dostarczyć. Zastrzegamy sobie prawo do poprawy wszelkich błędów od czasu do czasu. Będziemy (według naszej oceny sytuacji) anulować Twoje zamówienie i zwracać kwotę którą zapłaciłeś albo pytać się Ciebie, czy chcesz dalej realizować zamówienie po poprawnej cenie lub zgodnie z poprawnym opisem. Jeśli nie będziemy się mogli z Tobą skontaktować lub nie dostaniemy zgody na dalsze realizowanie zamówienia, anulujemy Twoje zamówienie i zwrócimy poniesione przez Ciebie koszty.