Dostawa

Terminy dostaw

Terminy dostawy zależą od wielu czynników, w tym od wyborów dokonanych podczas finalizowania transakcji w zakresie metody dostawy.

Lokalizacja sprzedawcy i szacowany czas dostawy są wyświetlane po kliknięciu sekcji „Dostawa” na stronie produktu.

Standardowa dostawa krajowa - jeśli kraj sprzedawcy jest taki sam, jak kraj dostawy, trwa około 2-5 dni od wysyłki. Zazwyczaj opcja dostawy standardowej nie zapewnia śledzenia ani dowodu dostawy.

Standardowa dostawa międzynarodowa - jeśli kraj sprzedawcy i kraj dostawy nie są takie same, trwa około 5-14 dni roboczych od wysyłki. Zazwyczaj opcja dostawy standardowej nie zapewnia śledzenia ani dowodu dostawy.

Ekspresowa dostawa krajowa - jeśli kraj sprzedawcy jest taki sam jak kraj dostawy), trwa około 1-2 dni roboczych od wysyłki. Zazwyczaj opcje dostawy ekspresowej zapewniają śledzenie i potwierdzenie usługi dostawy.

Ekspresowa dostawa międzynarodowa - jeśli kraj sprzedawcy i kraj dostawy nie są takie same, trwa około 3-7 dni roboczych od wysyłki. Zazwyczaj opcje dostawy ekspresowej zapewniają śledzenie i potwierdzenie usługi dostawy.

Przy odbiorze może być wymagany podpis.

Jeśli dostępne są różne opcje dostawy, możesz dokonać wyboru podczas procesu składania zamówienia. Jesteśmy platformą handlową i jako taka opcje mogą się różnić dla pozycji w Twoim koszyku.

Uwaga: tak jak w przypadku każdej usługi dostawy, terminy są szacunkowe i nie mogą być gwarantowane i nie obejmują czasu odprawy celnej poza naszą kontrolą. Zwłaszcza w przypadku dostaw do Republiki Południowej Afryki należy przewidzieć dodatkowy czas z powodu opóźnień z południowoafrykańskimi służbami celnymi i pocztowymi.
* Zapoznaj się również z naszymi zasadami firmy Covid, aby uzyskać dodatkowe informacje dotyczące dostawy.


Koszty dostawy

Opłaty za dostawę zależą od wielu czynników, w tym od wyborów dokonanych przy kasie w zakresie metody dostawy.

Ceny dostawy podane na naszych stronach produktów zakładają dostawę w kraju, w którym znajduje się przeglądana witryna internetowa Fruugo. Na przykład, jeśli przeglądasz stronę fruugo.es, wyświetlane ceny dostawy dotyczą dostawy na terenie Hiszpanii. Jeśli zmienisz kraj dostawy podczas realizacji transakcji, opłaty zostaną odpowiednio zaktualizowane.

Jeśli masz konto Fruugo, możesz zmienić kraj dostawy dla swojego konta poprzez:

  1. Logowanie się na swoje konto
  2. Wybór konta
  3. Wybieranie danych osobowych
  4. Aktualizacja kraju dostawy

Spowoduje to dostosowanie kosztów wysyłki na ekranach informacji o produkcie.

Całkowite koszty dostawy są wyświetlane na ostatniej stronie kasy przed złożeniem zamówienia. Należy pamiętać, że ważne jest, aby wybrać prawidłowy kraj dostawy podczas płatności, Twoje zamówienie zostanie anulowane, jeśli adres dostawy nie będzie zgodny z krajem dostawy, ponieważ opłaty zostaną nieprawidłowo obliczone.

Jeśli w związku z zamówieniem pojawią się dodatkowe opłaty za dostawę, na przykład jeśli waga produktu przekroczy limit przesyłki kurierskiej lub dostawa do odległego miejsca docelowego, skontaktujemy się z Tobą i będziesz mieć możliwość kontynuowania lub anulowania zamówienia.


Ograniczenia dotyczące adresu dostawy

Obecnie wysyłamy do 42 krajów:

Australia, Austria, Bahrajn, Belgia, Kanada, Chiny, Czechy, Dania, Egipt, Finlandia, Francja, Niemcy, Grecja, Węgry, Indie, Irlandia, Izrael, Włochy, Japonia, Luksemburg, Malezja, Holandia, Nowa Zelandia, Norwegia, Filipiny , Polska, Portugalia, Katar, Rumunia, Rosja, Arabia Saudyjska, Singapur, Słowacja, RPA, Korea Południowa, Hiszpania, Szwecja, Szwajcaria, Turcja, Wielka Brytania, Zjednoczone Emiraty Arabskie, USA.

Musimy przestrzegać krajowych i międzynarodowych przepisów regulujących transport niektórych produktów do określonych miejsc docelowych. Te specyficzne dla kraju ograniczenia dostawy oznaczają, że nie wszystkie produkty są dostępne z dostawą do wszystkich miejsc docelowych.

Wyświetlamy tylko te produkty, które są dostępne do dostawy w Twoim kraju.

Dostarczamy zamówienia tylko na adres stacji paczkowej, na który zarejestrowany adres rozliczeniowy karty płatniczej został podany przy kasie.


Kurierzy

Nasi sprzedawcy detaliczni korzystają z szerokiej gamy wiodących globalnych kurierów i lokalnych usług pocztowych, aby dostarczać zamówienia w zależności od kraju pochodzenia i kraju docelowego oraz rodzaju produktu.

Niestety nie możesz wybrać konkretnego kuriera.

Po przybyciu do Twojego kraju paczka może zostać przekazana lokalnej firmie pocztowej i może być konieczne odebranie paczki z lokalnego punktu odbioru.