-Z19 -Z19C IR Moduł czujnika CO2 na podczerwień Czujnik dwutlenku węgla Akcesoria NDIR

59,00 zł
+ 21,99 zł wysyłka

-Z19 -Z19C IR Moduł czujnika CO2 na podczerwień Czujnik dwutlenku węgla Akcesoria NDIR

  • Marka: Unbranded
Sprzedawca:

-Z19 -Z19C IR Moduł czujnika CO2 na podczerwień Czujnik dwutlenku węgla Akcesoria NDIR

  • Marka: Unbranded

59,00 zł

Oszczędzasz 170,00 zł (74%)

Sugerowana cena detaliczna

229,00 zł
W magazynie
+ 21,99 zł wysyłka

Polityka zwrotów w ciągu 14 dni

Sprzedawca:

59,00 zł

Oszczędzasz 170,00 zł (74%)

Sugerowana cena detaliczna

229,00 zł
W magazynie
+ 21,99 zł wysyłka

Polityka zwrotów w ciągu 14 dni

Akceptujemy następujące metody płatności

Opis

-Z19 -Z19C IR Moduł czujnika CO2 na podczerwień Czujnik dwutlenku węgla Akcesoria NDIR

Czujnik dwutlenku węgla -Z19C (zwany dalej czujnikiem) jest inteligentnym małym czujnikiem ogólnego przeznaczenia, który wykorzystuje zasadę niedyspersyjnej podczerwieni (NDIR) do wykrywania obecności C02 w powietrzu. Wbudowana kompensacja temperatury: jednocześnie ma wyjście szeregowe, wyjście PWM, łatwe w użyciu. Czujnik jest wysokowydajnym czujnikiem wykonanym przez ścisłe połączenie technologii wykrywania gazów absorpcyjnych w podczerwieni z wyrafinowaną konstrukcją obwodu optycznego i wyrafinowaną konstrukcją obwodu. Gaz detekcyjny: dwutlenek węgla Napięcie zasilania: DC (5,00,1) V Średni prąd: mniej niż 40mA (zasilacz @5V) Prąd: 125 do (@5V zasilacza) Poziom interfejsu: 3,3 V (kompatybilny z 5 V) Zakres pomiarowy: opcjonalnie 400-5000PPM Sygnał wyjściowy: szeregowy UART (poziom TL 3,3 V) Czas nagrzewania: 1 min Czas reakcji: T90 Mniej niż 120s Temperatura pracy: -10-50 Wilgotność pracy: 0-95% wilgotności względnej (bez kondensacji) Opis pinów: Vin:Moc +(wejście) GND: zasilacz-(GND) PWM:PWM Hd:HD (kalibracja zerowa, niski poziom działa przez ponad 7 sekund) Wejście danych na poziomie TTL Rx:UART (RXD) Wyjście danych na poziomie TX: UART (TXD) TTL Metoda wyjściowa: Wyjście PWM Załóżmy, że zakres pomiarowy wynosi 400-2000 ppm CO2: Zakres wyjściowy stężenia: 400-2000 ppm Okres: 1004ms5% Wysoki poziom wyjściowy na początku cyklu: 2ms (wartość teoretyczna) Okres centralny: 1000ms5% Wyjście niskiego poziomu w okresie: 2ms (wartość teoretyczna) Wzór obliczeniowy do uzyskania aktualnej wartości stężenia CO2 za pomocą PWM: Cppm=2000X (TH-2ms)/(TH+TL-4ms) Cppm: Wartość stężenia CO2 obliczona w jednostce ppm TH: czas, w którym wyjście jest na wysokim poziomie w jednym cyklu wyjściowym TL: czas, w którym moc wyjściowa jest niska w jednym cyklu wyjściowym Ze względu na różne partie produktów, wygląd , który nie wpływa na użytkowanie. Kolor: jak pokazano Materiał: PC + stop aluminium Zawartość Paczki: 1 * Moduł czujnika CO2 Tylko powyższa zawartość opakowania, inne produkty nie są uwzględnione. Uwaga: Odbicie światła i różne wyświetlacze mogą spowodować, że kolor przedmiotu na zdjęciu będzie nieco różnił się od rzeczywistego. Dopuszczalny błąd pomiaru wynosi +/- 1-3 cm.
  • Identyfikator Fruugo: 343761729-752995234
  • EAN: 4714142577646

Dostawa i zwroty

Wysyłka w ciągu 3 dni

  • STANDARD: 21,99 zł - Dostawa między pt. 26 grudnia 2025–wt. 06 stycznia 2026

Wysyłka z Chiny

Dokładamy wszelkich starań, aby zamówione produkty były dostarczane w całości i zgodnie z Państwa wymaganiami. Jeśli jednak otrzymają Państwo niekompletne zamówienie, przedmioty inne niż zamówione lub istnieje inny powód, dla którego nie są Państwo zadowoleni z zamówienia, mogą Państwo zwrócić zamówienie lub dowolne produkty objęte zamówieniem i otrzymać pełny zwrot kosztów za te przedmioty. Pokaż pełną politykę zwrotów

Szczegóły zgodności produktu

Prosimy o zapoznanie się z informacjami dotyczącymi zgodności dotyczącymi tego produktu podanymi poniżej.

Poniższe informacje zostały dostarczone przez niezależnego sprzedawcę zewnętrznego sprzedającego ten produkt.

Producent:
Poniższe informacje zawierają dane kontaktowe producenta danego produktu sprzedawanego w serwisie Fruugo.

  • Huizhou Jiale Toys
  • Hui Zhou Shi Jia Le Wan Ju You Xian Gong Si
  • Hui cheng qu jiang bei san huan bei lu 18hao mo ka
  • sheng huo hua yuanCqu 25hao lou 15ceng 04hao fang
  • Huizhou
  • China
  • 516000
  • jiasunnysun@outlook.com
  • 18927320924
  • https://www.fruugo.at/search/?merchantId=22120

Osoba odpowiedzialna w UE:
Poniższe informacje zawierają dane kontaktowe osoby odpowiedzialnej w UE. Osobą odpowiedzialną jest wyznaczony przedsiębiorca z siedzibą w UE, który jest odpowiedzialny za wypełnianie obowiązków związanych z przestrzeganiem przepisów w odniesieniu do danego produktu sprzedawanego na terenie Unii Europejskiej.

  • 0utong GmbH
  • 0utong GmbH
  • Brehmstr, 56,40239 Duesseldorf
  • Brehmstr
  • Germany
  • 40239
  • info@outong.de
  • 4921131054698