3 szt. SHT31-D Czujnik temperatury i wilgotności Moduł czujnika cyfrowego wyjścia IIC Interfejs I2C 3,3 V dla

54,00 zł
+ 18,99 zł wysyłka

3 szt. SHT31-D Czujnik temperatury i wilgotności Moduł czujnika cyfrowego wyjścia IIC Interfejs I2C 3,3 V dla

  • Marka: Unbranded

3 szt. SHT31-D Czujnik temperatury i wilgotności Moduł czujnika cyfrowego wyjścia IIC Interfejs I2C 3,3 V dla

  • Marka: Unbranded
Cena: 54,00 zł
Sprzedawca:
54,00 zł
+ 18,99 zł wysyłka

W magazynie

Akceptujemy następujące metody płatności

Opis

Zakres napięcia zasilania: od 2,4 do 5,5 V (typowo 3,3 V) Zakres roboczy wilgotności względnej: 0-99,99% wilgotności względnej; Interfejs I2C, szybkość komunikacji do 1MHz, z dwoma adresami wybieranymi przez użytkownika Zakres temperatur pracy: od -40 do 125 stopni Celsjusza (od -40 do 257 stopni Fahrenheita) Czas reakcji wilgotności względnej: 8 sekund (tau63%) Typowa dokładność wynosi +/- 2% wilgotności względnej i +/- 0,3 cala z wysoką dokładnością Producent czujnika: #SHT31-DIS Czas reakcji wilgotności względnej: 0-100% wilgotności względnej Interfejs: I2C Piny zasilające: Vin - to jest pin zasilania. Chip może wykorzystywać 2,5-5 VDC do zasilania. Aby zasilić płytkę, nadaj jej taką samą moc jak poziom logiczny Twojego mikrokontrolera - np. dla 5V Mini jak dla , użyj 5V. W przypadku kontrolera 3,3 V, takiego jak Pi, podłącz do GND 3,3 V - wspólnego uziemienia dla zasilania i logiki SCL - pin zegara I2C, podłącz do swojego mikrokontrolera linię zegara I2C. Ten pin ma rezystor podciągający 10K do Vin SDA - pin danych I2C, podłącz do linii danych I2C swoich mikrokontrolerów. Ten pin ma rezystor podciągający 10K do Vin - To jest pin wyboru adresu I2C. Ten pin ma rezystor ściągający 10K, aby domyślny adres I2C był 0x44. Możesz powiązać ten pin z Vinem, aby adres był 0x45 - Kufel resetowania sprzętu. Ma na sobie podciągnięcie 10K, aby chip był domyślnie aktywny. Podłącz do masy, aby zresetować sprzęt! ALR - Wyjście Alert/Przerwanie. Czujnik można skonfigurować tak, aby ostrzegał o wystąpieniu zdarzenia. Zapoznaj się z arkuszem danych, aby dowiedzieć się, jak skonfigurować alerty Kolor:Kolor zdjęcia Materiał: tworzywo sztuczne Zawartość Paczki: 3 x SHT31-D Czujnik temperatury i wilgotności Tylko powyższa zawartość opakowania, inne produkty nie są uwzględnione. Uwaga: Światło i różne wyświetlacze mogą powodować, że kolor przedmiotu na zdjęciu będzie nieco różnił się od rzeczywistego. Dopuszczalny błąd pomiaru wynosi +/- 1-3 cm.
  • Marka: Unbranded
  • Kategoria: Akcelerometry
  • Kolor: Kolor zdjęcia
  • Identyfikator Fruugo: 269104255-595503951
  • EAN: 4713171146663

Dostawa i zwroty

Wysyłka w ciągu 3 dni

  • STANDARD: 18,99 zł - Dostawa między pt. 03 października 2025–pon. 13 października 2025

Wysyłka z Chiny

Dokładamy wszelkich starań, aby zamówione produkty były dostarczane w całości i zgodnie z Państwa wymaganiami. Jeśli jednak otrzymają Państwo niekompletne zamówienie, przedmioty inne niż zamówione lub istnieje inny powód, dla którego nie są Państwo zadowoleni z zamówienia, mogą Państwo zwrócić zamówienie lub dowolne produkty objęte zamówieniem i otrzymać pełny zwrot kosztów za te przedmioty. Pokaż pełną politykę zwrotów

Szczegóły zgodności produktu

Prosimy o zapoznanie się z informacjami dotyczącymi zgodności dotyczącymi tego produktu podanymi poniżej.

Poniższe informacje zostały dostarczone przez niezależnego sprzedawcę zewnętrznego sprzedającego ten produkt.

Producent:
Poniższe informacje zawierają dane kontaktowe producenta danego produktu sprzedawanego w serwisie Fruugo.

  • Longing for life
  • shen zhen shi yi sheng dian zi you xian gong si
  • 6A1-E15, 6th Floor, Tianji Building,Tian’an Digital City,
  • No. 10, Tairan 5th Road, Shatou Street, Futian District,
  • huizhou
  • China
  • 518100
  • xcj8gyfuvl@163.com
  • 153 6095 1677

Osoba odpowiedzialna w UE:
Poniższe informacje zawierają dane kontaktowe osoby odpowiedzialnej w UE. Osobą odpowiedzialną jest wyznaczony przedsiębiorca z siedzibą w UE, który jest odpowiedzialny za wypełnianie obowiązków związanych z przestrzeganiem przepisów w odniesieniu do danego produktu sprzedawanego na terenie Unii Europejskiej.

  • 0utong GmbH
  • 0utong GmbH
  • Brehmstr, 56,40239 Duesseldorf
  • Düsseldorf
  • Germany
  • 40239
  • info@outong.de
  • 4921131054698