4-pakowa różdżka kontrolna ruchu drogowego 21-calowa różdżka kontrolna ruchu drogowego z 2 trybami migania Air Marsh

104,00 zł
+ 26,99 zł wysyłka

4-pakowa różdżka kontrolna ruchu drogowego 21-calowa różdżka kontrolna ruchu drogowego z 2 trybami migania Air Marsh

  • Marka: Unbranded
Sprzedawca:

4-pakowa różdżka kontrolna ruchu drogowego 21-calowa różdżka kontrolna ruchu drogowego z 2 trybami migania Air Marsh

  • Marka: Unbranded

104,00 zł

Oszczędzasz 75,00 zł (41%)

Sugerowana cena detaliczna

179,00 zł
W magazynie
+ 26,99 zł wysyłka
Sprzedawca:

104,00 zł

Oszczędzasz 75,00 zł (41%)

Sugerowana cena detaliczna

179,00 zł
W magazynie
+ 26,99 zł wysyłka

Akceptujemy następujące metody płatności

Opis

Lepsza widoczność: Wyposażona w 6 jasnych wewnętrznych świateł, 21-calowa latarka sygnalizacyjna zapewnia wysoką widoczność nawet w niesprzyjających warunkach pogodowych, takich jak deszcz, mgła lub śnieg, co czyni ją niezbędnym narzędziem do bezpiecznego zarządzania ruchem drogowym. i konstrukcja: Wykonana z wytrzymałego materiału ABS, każda latarka sygnalizacyjna waży zaledwie 0,3 funta, co zapewnia łatwość użytkowania przez dłuższy czas. Funkcje obejmują uchwyt antypoślizgowy, bezpieczną linkę na nadgarstek i żelazny klips dla dodatkowej wygody i niezawodności. Wszechstronne tryby migania: Oferując dwa różne tryby światła — migające czerwone i stałe czerwone — latarka sygnalizacyjna dostosowuje się do różnych potrzeb operacyjnych, zwiększając bezpieczeństwo i widoczność w celu skutecznego kierowania ruchem i kontroli. Uniwersalne zastosowanie: Idealna do różnych zastosowań, w tym kontroli ruchu, prowadzenia parkingu, marszałkowania lotniczego, operacji ratowniczych straży pożarnej i wydarzeń kościelnych, te wszechstronne narzędzia bezpieczeństwa zapewniają uporządkowany ruch i bezpieczeństwo w zatłoczonych lub słabo oświetlonych miejscach. Szczegóły opakowania: Ten zestaw zawiera cztery 21-calowe diody LED, każda zasilana 2 bateriami typu C (brak w zestawie). Są zaprojektowane z myślą o długotrwałej wydajności i są niezbędnym elementem każdego sprzętu do kontroli ruchu drogowego lub bezpieczeństwa. Kolor: czerwony Materiał: plastik Zawartość opakowania: 4 sztuki pałeczek drogowych Tylko powyższa zawartość opakowania, inne produkty nie są dołączone. Uwaga: Odbicie światła i różne wyświetlacze mogą powodować, że kolor przedmiotu na zdjęciu będzie się trochę różnić od rzeczywistego. Dopuszczalny błąd pomiaru wynosi +/- 1-3 cm.
  • Marka: Unbranded
  • Kategoria: Latarki
  • Kolor: Czerwony
  • Identyfikator Fruugo: 342102906-749781978
  • EAN: 941083437768

Informacje o bezpieczeństwie produktu

Prosimy o zapoznanie się z informacjami dotyczącymi bezpieczeństwa produktu określonymi poniżej

Poniższe informacje zostały dostarczone przez niezależnego sprzedawcę zewnętrznego sprzedającego ten produkt.

Etykiety bezpieczeństwa produktu

CE Mark
Ostrzeżenia dotyczące bezpieczeństwa: Przed użyciem należy zapoznać się ze środkami ostrożności.

Dostawa i zwroty

Wysyłka w ciągu 24 godzin

  • STANDARD: 26,99 zł - Dostawa między pon. 03 listopada 2025–wt. 11 listopada 2025

Wysyłka z Chiny

Dokładamy wszelkich starań, aby zamówione produkty były dostarczane w całości i zgodnie z Państwa wymaganiami. Jeśli jednak otrzymają Państwo niekompletne zamówienie, przedmioty inne niż zamówione lub istnieje inny powód, dla którego nie są Państwo zadowoleni z zamówienia, mogą Państwo zwrócić zamówienie lub dowolne produkty objęte zamówieniem i otrzymać pełny zwrot kosztów za te przedmioty. Pokaż pełną politykę zwrotów

Szczegóły zgodności produktu

Prosimy o zapoznanie się z informacjami dotyczącymi zgodności dotyczącymi tego produktu podanymi poniżej.

Poniższe informacje zostały dostarczone przez niezależnego sprzedawcę zewnętrznego sprzedającego ten produkt.

Producent:
Poniższe informacje zawierają dane kontaktowe producenta danego produktu sprzedawanego w serwisie Fruugo.

  • AutoParts
  • Shenzhen Luxi Technology Co., Ltd
  • Room 310, Building 8, Zone A, Baoan Internet Industry Base, Haoye Community, Xixiang Street, Baoan District, Shenzhen
  • Shenzhen
  • CN
  • 518000
  • ZZ8882319@163.com
  • 8613246670546

Osoba odpowiedzialna w UE:
Poniższe informacje zawierają dane kontaktowe osoby odpowiedzialnej w UE. Osobą odpowiedzialną jest wyznaczony przedsiębiorca z siedzibą w UE, który jest odpowiedzialny za wypełnianie obowiązków związanych z przestrzeganiem przepisów w odniesieniu do danego produktu sprzedawanego na terenie Unii Europejskiej.

  • PROCONSEIL FR
  • PROCONSEIL FR
  • 8 bis rue Abel 75012 Paris, France
  • Paris
  • FR
  • 75012
  • SophieDupont@proconseilfr.com
  • 33780843245