Acidophilus 30 vegetable capsules

74,00 zł
+ 27,99 zł wysyłka

Acidophilus 30 vegetable capsules

Sprzedawca:
(Sprzedawca Premium)

Acidophilus 30 vegetable capsules

74,00 zł

W magazynie
+ 27,99 zł wysyłka

Polityka zwrotów w ciągu 14 dni

Sprzedawca:
(Sprzedawca Premium)

74,00 zł

W magazynie
+ 27,99 zł wysyłka

Polityka zwrotów w ciągu 14 dni

Metody płatności:

Opis

Acidophilus 30 vegetable capsules

Solaray Acidophilus to suplement wspomagający trawienie pokarmu, wzrost i proliferację szczepów bakteryjnych w obrębie jelit. Suplement ten pomaga w utrzymaniu flory bakteryjnej oraz pomaga w produkcji niektórych witamin, które pozwalają nam lepiej trawić pokarm, pomagając w utrzymaniu optymalnego funkcjonowania przewodu pokarmowego. Zażywaj 1 kapsułkę VegCap dziennie. Nie należy przyjmować leku w ciągu dwóch godzin od zażycia antybiotyku. Suplementy diety nie mogą być stosowane jako substytut zbilansowanej i zróżnicowanej diety oraz zdrowego trybu życia. Nie należy przekraczać zalecanej dziennej porcji. Przechowywać w miejscu niedostępnym dla małych dzieci. Po otwarciu przechowywać w lodówce.
  • Identyfikator Fruugo: 50840557-101672189
  • EAN: 076280048254

Całość oferty zawartej na stronie internetowej obejmująca produkty, w tym leki, witaminy i suplementy (lub produkty o podobnym charakterze), nie jest przeznaczona do wykorzystania w celu diagnozowania, leczenia, łagodzenia lub zapobiegania jakimkolwiek schorzeniom lub chorobom. Informacje podane na niniejszej stronie nie stanowią porady lekarskiej i nie powinny być stawiane wyżej niż porady lekarzy, farmaceutów ani innych licencjonowanych pracowników służby zdrowia. W sprawie tego produktu osoby z problemami zdrowotnymi powinny skontaktować się ze swoimi dostawcami usług medycznych. Przed użyciem lub zażyciem produktu należy zawsze przeczytać ulotkę i postępować zgodnie z dołączonymi instrukcjami. Prosimy nie polegać na informacjach podanych na naszej stronie internetowej.

Informacje o bezpieczeństwie produktu

Prosimy o zapoznanie się z informacjami dotyczącymi bezpieczeństwa produktu określonymi poniżej

Poniższe informacje zostały dostarczone przez niezależnego sprzedawcę zewnętrznego sprzedającego ten produkt.

Etykiety bezpieczeństwa produktu

CE Mark
Ostrzeżenia dotyczące bezpieczeństwa: Nie należy przyjmować w ciągu 2 godzin od zażycia antybiotyku. Suplement ten pomaga w utrzymaniu flory bakteryjnej i pomaga w produkcji niektórych witamin, które pozwalają nam lepiej trawić pokarm, pomagając w utrzymaniu przewodu pokarmowego w optymalnym funkcjonowaniu. Po otwarciu przechowywać w lodówce.
Składniki: Lactobacillus acidophilus, Lactobacillus bulgaricus, Streptococcus thermophilus, kapsułka, celuloza roślinna, sok z marchwi w proszku, korzeń Daucus carota, substancja przeciwzbrylająca, dwutlenek krzemu, kwas stearynowy, maltodekstryna. Na 1 kapsułkę L. acidophilus, L. bulgaricus, S. thermophilus 377 mg wnoszący 3 miliardy CFU Sok z marchwi w proszku Korzeń Daucus carota 22 mg jednostki tworzące kolonię CFU

Dostawa i zwroty

Wysyłka w ciągu 24 godzin

  • EXPRESS: 27,99 zł - Dostawa między pt. 06 lutego 2026–pon. 09 lutego 2026

Wysyłka z Hiszpania

Dokładamy wszelkich starań, aby zamówione produkty były dostarczane w całości i zgodnie z Państwa wymaganiami. Jeśli jednak otrzymają Państwo niekompletne zamówienie, przedmioty inne niż zamówione lub istnieje inny powód, dla którego nie są Państwo zadowoleni z zamówienia, mogą Państwo zwrócić zamówienie lub dowolne produkty objęte zamówieniem i otrzymać pełny zwrot kosztów za te przedmioty. Pokaż pełną politykę zwrotów

Szczegóły zgodności produktu

Prosimy o zapoznanie się z informacjami dotyczącymi zgodności dotyczącymi tego produktu podanymi poniżej.

Poniższe informacje zostały dostarczone przez niezależnego sprzedawcę zewnętrznego sprzedającego ten produkt.

Producent:
Poniższe informacje zawierają dane kontaktowe producenta danego produktu sprzedawanego w serwisie Fruugo.

  • Solaray
  • NATURALEADER IMPORT EXPORT, SL
  • CALLE RAMON Y CAJAL
  • Todelo
  • ES
  • 13001
  • vmirasierra@naturlider.com
  • 915171822

Osoba odpowiedzialna w UE:
Poniższe informacje zawierają dane kontaktowe osoby odpowiedzialnej w UE. Osobą odpowiedzialną jest wyznaczony przedsiębiorca z siedzibą w UE, który jest odpowiedzialny za wypełnianie obowiązków związanych z przestrzeganiem przepisów w odniesieniu do danego produktu sprzedawanego na terenie Unii Europejskiej.

  • Virginia Gómez Bravo
  • NATURALEADER IMPORT EXPORT, SL
  • CALLE RAMON Y CAJAL
  • Todelo
  • ES
  • 13001
  • vgomez@naturlider.com
  • 915171822