Aromax 1 Eco (Memory Circulation) 50 ml

99,00 zł
+ 29,99 zł wysyłka

Aromax 1 Eco (Memory Circulation) 50 ml

Sprzedawca:
(Sprzedawca Premium)

Aromax 1 Eco (Memory Circulation) 50 ml

Cena: 99,00 zł
Sprzedawca:
(Sprzedawca Premium)
99,00 zł
+ 29,99 zł wysyłka

Tylko 9 zostało w magazynie

Akceptujemy następujące metody płatności

Opis

Aromax 1 Eco (pamięć cyrkulacji) firmy Aromax, wskazany do obiegu. Aromatyczny koncentrat roślin pochodzenia ekologicznego i bez alkoholu. Popularna tradycja nauczyła nas, że wiele roślin może nam pomóc w utrzymaniu dobrego zdrowia. Aromax 1 łączy rośliny, które przez lata były stosowane jako środki wspomagające przy problemach z krążeniem, nadciśnieniu, łagodnych chorobach serca i bólach głowy: Ginkgo Ginkgo biloba, dzięki bogactwu związków flawonowych, ma właściwości na poziomie rozszerzania naczyń mózgowych i obwodowych, a także ma właściwości moczopędne i przeciwkrwotoczne. Jest to ważne w leczeniu żylaków i krążenia włośniczkowego. Miłorząb jest klasyfikowany jako roślina lecznicza, która poprawia funkcje poznawcze. Hawthorn Crataegus oxyacantha jest dobrym tonikiem nasercowym, skutecznie reguluje ciśnienie krwi i bezsenność pochodzenia nerwowego. Istnieje wiele badań klinicznych, które potwierdzają te działania, a pacjenci zgłaszali poprawę objawów (obrzęk kostki, duszność, nietolerancja wysiłku). Liście czerwonego winorośli Vitis vinifera zawierają garbniki o działaniu ściągającym i obfite flawonoidy i pigmenty antocyjanowe, które zapewniają hemostatyczne i ochronne działanie na naczynia krwionośne. Jako roślina lecznicza czerwony winorośl jest klasyfikowany jako żylny tonik. Wreszcie, włączono Melisę Melissę officinalis, o działaniu uspokajającym, zapewniającym dobre samopoczucie, które przyczynia się do ogólnego dobrego samopoczucia danej osoby. Zaleca się przyjmowanie rozcieńczonego płynu za każdym razem, gdy jest stosowany. Suplementy diety nie mogą być stosowane jako substytut zbilansowanej i zróżnicowanej diety oraz zdrowego trybu życia. Nie należy przekraczać zalecanej dziennej porcji. Przechowywać w miejscu niedostępnym dla małych dzieci. ES-ECO-019-CT
  • Identyfikator Fruugo: 50838766-101670401
  • EAN: 8435041035810

Całość oferty zawartej na stronie internetowej obejmująca produkty, w tym leki, witaminy i suplementy (lub produkty o podobnym charakterze), nie jest przeznaczona do wykorzystania w celu diagnozowania, leczenia, łagodzenia lub zapobiegania jakimkolwiek schorzeniom lub chorobom. Informacje podane na niniejszej stronie nie stanowią porady lekarskiej i nie powinny być stawiane wyżej niż porady lekarzy, farmaceutów ani innych licencjonowanych pracowników służby zdrowia. W sprawie tego produktu osoby z problemami zdrowotnymi powinny skontaktować się ze swoimi dostawcami usług medycznych. Przed użyciem lub zażyciem produktu należy zawsze przeczytać ulotkę i postępować zgodnie z dołączonymi instrukcjami. Prosimy nie polegać na informacjach podanych na naszej stronie internetowej.

Informacje o bezpieczeństwie produktu

Prosimy o zapoznanie się z informacjami dotyczącymi bezpieczeństwa produktu określonymi poniżej

Poniższe informacje zostały dostarczone przez niezależnego sprzedawcę zewnętrznego sprzedającego ten produkt.

Etykiety bezpieczeństwa produktu

CE Mark
Ostrzeżenia dotyczące bezpieczeństwa: Nie spożywać bezpośrednio. Ludowa tradycja nauczyła nas, że liczne rośliny mogą pomóc nam w utrzymaniu dobrego zdrowia. Aromax 1 łączy rośliny, które na przestrzeni lat były stosowane jako adiuwanty w problemach z krążeniem, nadciśnieniu, łagodnych chorobach serca i bólach głowy Miłorząb dwuklapowy Ginkgo biloba, dzięki bogactwu związków flawonowych, ma właściwości na poziomie rozszerzenia naczyń mózgowych i obwodowych, a także ma właściwości moczopędne i przeciwhemoroidalne. Jest to ważne w leczeniu żylaków i krążenia naczyń włosowatych. Miłorząb zaliczany jest do roślin leczniczych poprawiających funkcje poznawcze. Głóg Crataegus oxyacantha jest dobrym tonikiem na serce, skutecznie reguluje ciśnienie krwi i bezsenność pochodzenia nerwowego. Istnieje wiele badań klinicznych, które potwierdzają te efekty, a pacjenci zgłaszali poprawę objawów obrzęk kostki, duszność, nietolerancja wysiłku. Liście czerwonej winorośli Vitis vinifera zawierają garbniki o działaniu ściągającym oraz obfite flawonoidy i pigmenty antocyjanowe, które nadają jej działanie hemostatyczne i ochronne na naczynia włosowate. Jako roślina lecznicza czerwona winorośl jest klasyfikowana jako tonik dożylny. Wreszcie, Melisa Melissa officinalis jest włączona, o działaniu uspokajającym, które zapewnia dobre samopoczucie, które przyczynia się do ogólnego samopoczucia osoby.
Składniki: Glicerynowy koncentrat aromatyczny z drzewa oliwnego, Glicerynowy koncentrat aromatyczny z głogu, Glicerynowy koncentrat aromatyczny z czarnej porzeczki, Glicerynowy koncentrat aromatyczny z miłorzębu. Z upraw ekologicznych.

Dostawa i zwroty

Wysyłka w ciągu 24 godzin

  • EXPRESS: 29,99 zł - Dostawa między pt. 03 października 2025–pon. 06 października 2025

Wysyłka z Hiszpania

Dokładamy wszelkich starań, aby zamówione produkty były dostarczane w całości i zgodnie z Państwa wymaganiami. Jeśli jednak otrzymają Państwo niekompletne zamówienie, przedmioty inne niż zamówione lub istnieje inny powód, dla którego nie są Państwo zadowoleni z zamówienia, mogą Państwo zwrócić zamówienie lub dowolne produkty objęte zamówieniem i otrzymać pełny zwrot kosztów za te przedmioty. Pokaż pełną politykę zwrotów

Szczegóły zgodności produktu

Prosimy o zapoznanie się z informacjami dotyczącymi zgodności dotyczącymi tego produktu podanymi poniżej.

Poniższe informacje zostały dostarczone przez niezależnego sprzedawcę zewnętrznego sprzedającego ten produkt.

Producent:
Poniższe informacje zawierają dane kontaktowe producenta danego produktu sprzedawanego w serwisie Fruugo.

  • Aromax
  • NATURALEADER IMPORT EXPORT, SL
  • CALLE RAMON Y CAJAL
  • Todelo
  • ES
  • 13001
  • vmirasierra@naturlider.com
  • 915171822

Osoba odpowiedzialna w UE:
Poniższe informacje zawierają dane kontaktowe osoby odpowiedzialnej w UE. Osobą odpowiedzialną jest wyznaczony przedsiębiorca z siedzibą w UE, który jest odpowiedzialny za wypełnianie obowiązków związanych z przestrzeganiem przepisów w odniesieniu do danego produktu sprzedawanego na terenie Unii Europejskiej.

  • Virginia Gómez Bravo
  • NATURALEADER IMPORT EXPORT, SL
  • CALLE RAMON Y CAJAL
  • Todelo
  • ES
  • 13001
  • vgomez@naturlider.com
  • 915171822