Foremka do ciastek XXL - Flaming

84,00 zł
+ 26,99 zł wysyłka

Foremka do ciastek XXL - Flaming

Cena: 84,00 zł
Sprzedawca:
84,00 zł
+ 26,99 zł wysyłka

Tylko 4 zostało w magazynie

Akceptujemy następujące metody płatności

Opis

Aby zrobić ciasta i ciasteczka w kształcie różowych flamingów, ta foremka ze stali nierdzewnej jest idealna do pieczenia biszkoptu lub krojenia ogromnego herbatnika Na tropikalne urodziny lub letnią imprezę będzie bardzo modny Aby z niego skorzystać, po prostu użyj silikonowej maty i umieść swój preparat. Możesz również rozwałkować ciasto i pokroić je foremką do ciastek. Materiał: stal nierdzewna Konserwacja: Po każdym użyciu umyj nóż gorącą wodą i wytrzyj go do czysta. Wymiary: Wysokość: 34 cm / Szerokość (przy + szerokość): 18 cm.
  • Identyfikator Fruugo: 247689201-534377793
  • EAN: 3700392419882

Dostawa i zwroty

Wysyłka w ciągu 5 dni

  • STANDARD: 26,99 zł - Dostawa między pon. 06 października 2025–wt. 07 października 2025

Wysyłka z Francja

Dokładamy wszelkich starań, aby zamówione produkty były dostarczane w całości i zgodnie z Państwa wymaganiami. Jeśli jednak otrzymają Państwo niekompletne zamówienie, przedmioty inne niż zamówione lub istnieje inny powód, dla którego nie są Państwo zadowoleni z zamówienia, mogą Państwo zwrócić zamówienie lub dowolne produkty objęte zamówieniem i otrzymać pełny zwrot kosztów za te przedmioty. Pokaż pełną politykę zwrotów

Szczegóły zgodności produktu

Prosimy o zapoznanie się z informacjami dotyczącymi zgodności dotyczącymi tego produktu podanymi poniżej.

Poniższe informacje zostały dostarczone przez niezależnego sprzedawcę zewnętrznego sprzedającego ten produkt.

Producent:
Poniższe informacje zawierają dane kontaktowe producenta danego produktu sprzedawanego w serwisie Fruugo.

  • ScrapCooking
  • ScrapCooking
  • ZA La Haute Limougère
  • Fondettes
  • FR
  • 37230
  • contact@scrapcooking.fr
  • +33 2 47 40 11 32
  • https://www.scrapcooking.fr/fr/

Osoba odpowiedzialna w UE:
Poniższe informacje zawierają dane kontaktowe osoby odpowiedzialnej w UE. Osobą odpowiedzialną jest wyznaczony przedsiębiorca z siedzibą w UE, który jest odpowiedzialny za wypełnianie obowiązków związanych z przestrzeganiem przepisów w odniesieniu do danego produktu sprzedawanego na terenie Unii Europejskiej.

  • ScrapCooking
  • ScrapCooking
  • ZA La Haute Limougère
  • Fondettes
  • FR
  • 37230
  • contact@scrapcooking.fr
  • +33 2 47 40 11 32
  • https://www.scrapcooking.fr/fr/