Anulowanie i modyfikacje

Anulowanie

W większości przypadków nie jest możliwe anulowanie zamówienia po jego złożeniu, ponieważ w przypadku większości zamówień proces realizacji rozpoczyna się natychmiast (mają zastosowanie wyjątki, takie jak produkty z terminami realizacji).

Jeśli chcesz spróbować anulować zamówienie:

  1. Odwiedź nasze Centrum pomocy (klikając wstecz na stronę) i odpowiedz na kilka szybkich, interaktywnych pytań.

Jeśli możliwe jest anulowanie zamówienia, sprzedawca poinformuje Cię, że był w stanie to zrobić. Jeśli nie mogą anulować, na przykład jeśli Twoje zamówienie zostało już wysłane, będziesz musiał poczekać na dostawę i zwrócić towar, korzystając z informacji w Często zadawane pytania dotyczące zwrotów, zwrotów kosztów i wymiany.

 Modyfikacje

W niektórych przypadkach możliwe jest wprowadzenie podstawowych zmian w zamówieniu, tylko jeśli nie zostało ono jeszcze potwierdzone lub wysłane przez sprzedawcę. Podstawowe modyfikacje obejmowałyby zmianę rozmiaru lub koloru przedmiotu lub drobną aktualizację adresu dostawy. Nie ma możliwości zmiany jednej pozycji na inną, jeśli wartość jest inna, ani całkowitej zmiany adresu dostawy z jednego adresu na inny.

Jeśli chcesz spróbować zmienić swoje zamówienie

  1. Odwiedź nasze Centrum pomocy (klikając wstecz na stronę) i odpowiedz na kilka szybkich, interaktywnych pytań.

If they are not able to modify your order, for example if your order has already been shipped, then you’ll need to wait for the delivery and return the goods using the information in the Returns, Refunds and Exchanges FAQ. 

Jeśli nie są w stanie zmodyfikować Twojego zamówienia, na przykład jeśli Twoje zamówienie zostało już wysłane, będziesz musiał poczekać na dostawę i zwrócić towary, korzystając z informacji zawartych w często zadawanych pytaniach dotyczących zwrotów, zwrotów kosztów i wymiany.

Jeśli podany adres dostawy był nieprawidłowy i nie możesz go zaktualizować, kliknij tutaj, aby uzyskać więcej informacji.