Lekkie topliwe żelazko z topliwym interfejsem Wzmocnienie odzieży z tkaniny na co dzień 4 rolki

59,00 zł
DARMOWA wysyłka

Lekkie topliwe żelazko z topliwym interfejsem Wzmocnienie odzieży z tkaniny na co dzień 4 rolki

  • Marka: Unbranded
Sprzedawca:

Lekkie topliwe żelazko z topliwym interfejsem Wzmocnienie odzieży z tkaniny na co dzień 4 rolki

  • Marka: Unbranded

59,00 zł

Oszczędzasz 20,00 zł (25%)

Sugerowana cena detaliczna

79,00 zł
W magazynie
DARMOWA wysyłka

Polityka zwrotów w ciągu 14 dni

Sprzedawca:

59,00 zł

Oszczędzasz 20,00 zł (25%)

Sugerowana cena detaliczna

79,00 zł
W magazynie
DARMOWA wysyłka

Polityka zwrotów w ciągu 14 dni

Metody płatności:

Opis

Lekkie topliwe żelazko z topliwym interfejsem Wzmocnienie odzieży z tkaniny na co dzień 4 rolki

Ta dwustronna włóknina samoprzylepna jest dobra do projektów odzieżowych dla majsterkowiczów. Posiada aktywowany termicznie klej, który bezproblemowo łączy ze sobą tkaniny. Lekka, topliwa włóknina zapewnia gładkie wykończenie, dzięki czemu nadaje się do łatania i wzmacniania odzieży. Jego zmywalny charakter zapewnia trwałość i trwałe rezultaty. Funkcje -Kolor: biały, -Materiał: włókniny -Rozmiar: 11,50 x 11,50 x 2,50 cm / 4,52 x 4,52 x 0,98 cala -Łatwa naprawa tkanin: szybka i łatwa naprawa odzieży dzięki technologii naprasowania, zapewniającej bezproblemowe mocowanie uszkodzonej odzieży bez uszczerbku dla jej wyglądu -Trwałe, zmywalne wiązanie: zaprojektowane z właściwościami wodoodpornymi, ten topliwy materiał zapewnia trwałą przyczepność nawet po wielu praniach, zmniejszając potrzebę częstych napraw -Wszechstronne zastosowanie: nadaje się do różnych tkanin, klej aktywowany termicznie dostosowuje się do różnych projektów DIY, od spodni po tworzenie projektów na kawałki -Lekka konstrukcja: cienka i lekka konstrukcja zachowuje oryginalną fakturę i wygodę odzieży, dzięki czemu nadaje się do noszenia na co dzień i na specjalne okazje -Obfita dostawa: z czterema dołączonymi rolkami, ten produkt obsługuje projekty na dużą skalę lub długotrwałe użytkowanie, dobry dla gospodarstw domowych, szwalni lub potrzeb krawieckich Lista pakietów: 4 rolki x dwustronna tkanina klejąca
  • Marka: Unbranded
  • Kategoria: Flizelina
  • Rozmiar: 11,50 x 11,50 x 2,50 CM
  • Kolor: Różne kolory
  • Identyfikator Fruugo: 396961380-847118293
  • EAN: 1052021567221

Informacje o bezpieczeństwie produktu

Prosimy o zapoznanie się z informacjami dotyczącymi bezpieczeństwa produktu określonymi poniżej

Poniższe informacje zostały dostarczone przez niezależnego sprzedawcę zewnętrznego sprzedającego ten produkt.

Etykiety bezpieczeństwa produktu

CE Mark
Ostrzeżenia dotyczące bezpieczeństwa: Ryzyko zadławienia - małe części. Do użytku pod bezpośrednim nadzorem osoby dorosłej. Ten przedmiot nie zapewnia ochrony.

Dostawa i zwroty

Wysyłka w ciągu 2 dni

  • STANDARD: BEZ OPŁAT - Dostawa między czw. 08 stycznia 2026–czw. 15 stycznia 2026 - BEZ OPŁAT

Wysyłka z Chiny

Dokładamy wszelkich starań, aby zamówione produkty były dostarczane w całości i zgodnie z Państwa wymaganiami. Jeśli jednak otrzymają Państwo niekompletne zamówienie, przedmioty inne niż zamówione lub istnieje inny powód, dla którego nie są Państwo zadowoleni z zamówienia, mogą Państwo zwrócić zamówienie lub dowolne produkty objęte zamówieniem i otrzymać pełny zwrot kosztów za te przedmioty. Pokaż pełną politykę zwrotów

Szczegóły zgodności produktu

Prosimy o zapoznanie się z informacjami dotyczącymi zgodności dotyczącymi tego produktu podanymi poniżej.

Poniższe informacje zostały dostarczone przez niezależnego sprzedawcę zewnętrznego sprzedającego ten produkt.

Producent:
Poniższe informacje zawierają dane kontaktowe producenta danego produktu sprzedawanego w serwisie Fruugo.

  • Shenzhen Woyingpei Trade Co., Ltd.
  • Shenzhen Woyingpei Trade Co., Ltd.
  • shen zhen shi nan shan qu yue hai jie dao ke ji yuan she qu ke zhi xi lu 1 hao ke yuan xi 23 dong bei 2101
  • Shenzhen
  • CN
  • 518000
  • mnvasfafaa@hotmail.com
  • 19925352422

Osoba odpowiedzialna w UE:
Poniższe informacje zawierają dane kontaktowe osoby odpowiedzialnej w UE. Osobą odpowiedzialną jest wyznaczony przedsiębiorca z siedzibą w UE, który jest odpowiedzialny za wypełnianie obowiązków związanych z przestrzeganiem przepisów w odniesieniu do danego produktu sprzedawanego na terenie Unii Europejskiej.

  • EC REP SERVICES SL
  • EC REP SERVICES SL
  • Calle Gran Via 49, 7 Dch.
  • Madrid
  • ES
  • 28013
  • ecrepservice@hotmail.com
  • 0034 910 5631 02