Morgan's koloru płynnej konserwator 120ml

25,95 zł
+ 28,99 zł wysyłka

Morgan's koloru płynnej konserwator 120ml

Sprzedawca:
(Sprzedawca Premium)

Morgan's koloru płynnej konserwator 120ml

25,95 zł

Tylko 9 zostało w magazynie
+ 28,99 zł wysyłka
Sprzedawca:
(Sprzedawca Premium)

25,95 zł

Tylko 9 zostało w magazynie
+ 28,99 zł wysyłka

Akceptujemy następujące metody płatności

Opis

Morgan's płyn Colour Restorer stopniowo ciemnieje siwe włosy w ciągu 3-4 tygodnie, co pozwala użytkownikowi przywrócić kolor włosów do ich pożądanego odcienia bez użycia tradycyjnych farb natychmiastowy. Nadaje się do włosów normalnych, długie włosy i aby przyciemnić świątyń.
  • Identyfikator Fruugo: 392227748-839223236
  • EAN: 5012521500407

Dostawa i zwroty

Wysyłka w ciągu 24 godzin

  • STANDARD: 28,99 zł - Dostawa między pt. 24 października 2025–śr. 29 października 2025

Wysyłka z Wielka Brytania

Dokładamy wszelkich starań, aby zamówione produkty były dostarczane w całości i zgodnie z Państwa wymaganiami. Jeśli jednak otrzymają Państwo niekompletne zamówienie, przedmioty inne niż zamówione lub istnieje inny powód, dla którego nie są Państwo zadowoleni z zamówienia, mogą Państwo zwrócić zamówienie lub dowolne produkty objęte zamówieniem i otrzymać pełny zwrot kosztów za te przedmioty. Pokaż pełną politykę zwrotów

Szczegóły zgodności produktu

Prosimy o zapoznanie się z informacjami dotyczącymi zgodności dotyczącymi tego produktu podanymi poniżej.

Poniższe informacje zostały dostarczone przez niezależnego sprzedawcę zewnętrznego sprzedającego ten produkt.

Producent:
Poniższe informacje zawierają dane kontaktowe producenta danego produktu sprzedawanego w serwisie Fruugo.

  • Morgan's
  • Morgan's Pomade Co. Ltd
  • Tyler Way
  • Swalecliffe
  • Whitstable
  • Kent
  • GB
  • CT5 2RT
  • wpearson@morganspomade.co.uk
  • 01227 792761
  • https://www.morganspomade.co.uk

Osoba odpowiedzialna w UE:
Poniższe informacje zawierają dane kontaktowe osoby odpowiedzialnej w UE. Osobą odpowiedzialną jest wyznaczony przedsiębiorca z siedzibą w UE, który jest odpowiedzialny za wypełnianie obowiązków związanych z przestrzeganiem przepisów w odniesieniu do danego produktu sprzedawanego na terenie Unii Europejskiej.

  • Morgan's Pomade Europe Ltd
  • Morgan's Pomade Europe Ltd
  • 6-9 Trinity Street
  • Dublin
  • IE
  • DO2 EY47
  • wpearson@morganspomade.co.uk