Nadaje się do gramofonu ION Player LP, 4szt Diamentowy gramofon Wymiana igły igły-si xi

41,95 zł
+ 15,99 zł wysyłka

Nadaje się do gramofonu ION Player LP, 4szt Diamentowy gramofon Wymiana igły igły-si xi

  • Marka: Unbranded
Sprzedawca:

Nadaje się do gramofonu ION Player LP, 4szt Diamentowy gramofon Wymiana igły igły-si xi

  • Marka: Unbranded

41,95 zł

Oszczędzasz 57,05 zł (57%)

Sugerowana cena detaliczna

99,00 zł
W magazynie
+ 15,99 zł wysyłka
Sprzedawca:

41,95 zł

Oszczędzasz 57,05 zł (57%)

Sugerowana cena detaliczna

99,00 zł
W magazynie
+ 15,99 zł wysyłka

Akceptujemy następujące metody płatności

Opis

Materiał premium: igły gramofonu wykonane są ze świetnej diamentowej końcówki, plastikowej obudowy i aluminiowego ramienia, które są trwałe, niełatwe do złamania i nie szkodzą cennemu gramofonowi. Diamentowa końcówka zapewnia czystszy i gładszy dźwięk podczas gry. Wytrzymała szczotka do czyszczenia pomaga w regularnym czyszczeniu i konserwacji igły do nagrywania, zapewniając dłuższy czas serwisowania. Szerokie zastosowanie: Igły do nagrywania nadają się do , dla , dla ION itp. Nadają się do większości gramofonów, gramofonów i gramofonów dostępnych na rynku. Prosimy o dokładne sprawdzenie modelu przed złożeniem zamówienia. Łatwy w instalacji: Konstrukcja rysika jest prosta i delikatna. Po prostu wyjmij ręcznie stary rysik gramofonu i załóż naszą igłę do płyt na swój odtwarzacz. Nie są wymagane żadne inne narzędzia. Należy pamiętać, że nasz produkt nie jest sponsorowany ani wspierany przez osoby, do których pasuje, w tym dla , dla , dla ION. Rzeczywisty produkt może mieć niewielkie różnice kolorystyczne lub różnice, co nie ma wpływu na użytkowanie. Kolor: czerwony + Materiał: tworzywo sztuczne Zawartość Paczki: 4 x igły do gramofonu 1 x szczotka do czyszczenia 1 x gramofon Tylko powyższa zawartość opakowania, inne produkty nie są uwzględnione. Uwaga: Odbicie światła i różne wyświetlacze mogą spowodować, że kolor przedmiotu na zdjęciu będzie nieco różnił się od rzeczywistego. Dopuszczalny błąd pomiaru wynosi +/- 1-3 cm.
  • Identyfikator Fruugo: 378030526-816934664
  • EAN: 835503475709

Informacje o bezpieczeństwie produktu

Prosimy o zapoznanie się z informacjami dotyczącymi bezpieczeństwa produktu określonymi poniżej

Poniższe informacje zostały dostarczone przez niezależnego sprzedawcę zewnętrznego sprzedającego ten produkt.

Etykiety bezpieczeństwa produktu

CE Mark
Numer części producenta: I500719877
Numer seryjny: I500719877

Dostawa i zwroty

Wysyłka w ciągu 2 dni

  • STANDARD: 15,99 zł - Dostawa między pt. 31 października 2025–pon. 10 listopada 2025

Wysyłka z Chiny

Dokładamy wszelkich starań, aby zamówione produkty były dostarczane w całości i zgodnie z Państwa wymaganiami. Jeśli jednak otrzymają Państwo niekompletne zamówienie, przedmioty inne niż zamówione lub istnieje inny powód, dla którego nie są Państwo zadowoleni z zamówienia, mogą Państwo zwrócić zamówienie lub dowolne produkty objęte zamówieniem i otrzymać pełny zwrot kosztów za te przedmioty. Pokaż pełną politykę zwrotów

Szczegóły zgodności produktu

Prosimy o zapoznanie się z informacjami dotyczącymi zgodności dotyczącymi tego produktu podanymi poniżej.

Poniższe informacje zostały dostarczone przez niezależnego sprzedawcę zewnętrznego sprzedającego ten produkt.

Producent:
Poniższe informacje zawierają dane kontaktowe producenta danego produktu sprzedawanego w serwisie Fruugo.

  • WELLMART
  • Shenzhen Pengdongxing Intelligent Technology Co., Ltd
  • Room 1021, Yunwutianxiang, Vanke Yuncheng Phase 5, Xili Community, Dashi 1st Road, Xili Street, Nanshan District, Shenzhen
  • Shenzhen
  • CN
  • 518000
  • beibei140825@126.com
  • 8613246670546

Osoba odpowiedzialna w UE:
Poniższe informacje zawierają dane kontaktowe osoby odpowiedzialnej w UE. Osobą odpowiedzialną jest wyznaczony przedsiębiorca z siedzibą w UE, który jest odpowiedzialny za wypełnianie obowiązków związanych z przestrzeganiem przepisów w odniesieniu do danego produktu sprzedawanego na terenie Unii Europejskiej.

  • PROCONSEIL FR
  • PROCONSEIL FR
  • 8 bis rue Abel 75012 Paris, France
  • Paris
  • FR
  • 75012
  • SophieDupont@proconseilfr.com
  • 33780843245