Soy Lecithin with Flavonoids 90 softgels

94,00 zł
+ 29,99 zł wysyłka

Soy Lecithin with Flavonoids 90 softgels

Sprzedawca:
(Sprzedawca Premium)

Soy Lecithin with Flavonoids 90 softgels

Cena: 94,00 zł
Sprzedawca:
(Sprzedawca Premium)
94,00 zł
+ 29,99 zł wysyłka

W magazynie

Akceptujemy następujące metody płatności

Opis

Lektyna sojowa z flawonoidami z Intersa jest ekstrahowana wyłącznie z soi, naturalnie zawiera kompleks fosfolipidów, które interweniują w licznych procesach metabolicznych Spożywanie lektyny sojowej z flawonoidami jest szczególnie ważne dla sportowców, ludzi, którzy wykonują wielki wysiłek fizyczny i intelektualny oraz dla osób starszych. Zaleca się przyjmowanie od 2 do 4 kapsułek dziennie. Produkt jest suplementem diety i nie należy go stosować jako substytutu zbilansowanej diety. Ważne jest przestrzeganie zróżnicowanej i zbilansowanej diety oraz prowadzenie zdrowego trybu życia. Stosować się do zaleceń dawkowania podanych w ulotce. Przechowywać w miejscu niedostępnym dla dzieci. Przechowywać w miejscu niedostępnym dla dzieci, chroniąc od wilgoci, ciepła i światła.
  • Identyfikator Fruugo: 50834911-101666547
  • EAN: 8413568020656

Całość oferty zawartej na stronie internetowej obejmująca produkty, w tym leki, witaminy i suplementy (lub produkty o podobnym charakterze), nie jest przeznaczona do wykorzystania w celu diagnozowania, leczenia, łagodzenia lub zapobiegania jakimkolwiek schorzeniom lub chorobom. Informacje podane na niniejszej stronie nie stanowią porady lekarskiej i nie powinny być stawiane wyżej niż porady lekarzy, farmaceutów ani innych licencjonowanych pracowników służby zdrowia. W sprawie tego produktu osoby z problemami zdrowotnymi powinny skontaktować się ze swoimi dostawcami usług medycznych. Przed użyciem lub zażyciem produktu należy zawsze przeczytać ulotkę i postępować zgodnie z dołączonymi instrukcjami. Prosimy nie polegać na informacjach podanych na naszej stronie internetowej.

Informacje o bezpieczeństwie produktu

Prosimy o zapoznanie się z informacjami dotyczącymi bezpieczeństwa produktu określonymi poniżej

Poniższe informacje zostały dostarczone przez niezależnego sprzedawcę zewnętrznego sprzedającego ten produkt.

Etykiety bezpieczeństwa produktu

CE Mark
Ostrzeżenia dotyczące bezpieczeństwa: Nie zostały one opisane. Spożywanie lektyny sojowej z flawonoidami jest szczególnie przeznaczone dla sportowców, osób wykonujących duży wysiłek fizyczny i intelektualny oraz dla osób starszych.
Składniki: Lecytyna sojowa, żelatynowa substancja glazurująca, Olej rybny, EPA 18%, DHA 12%, Substancja glazurująca gliceryna, flawonoidy cytrusowe, Witamina E, Betakaroten Prowitamina A. Na 2 perełki Witamina E 6,70 mg, Witamina A 400 mcg, EPA 72 mg, DHA 48 mg, Flawonoidy 16 mg

Dostawa i zwroty

Wysyłka w ciągu 24 godzin

  • EXPRESS: 29,99 zł - Dostawa między wt. 14 października 2025–śr. 15 października 2025

Wysyłka z Hiszpania

Dokładamy wszelkich starań, aby zamówione produkty były dostarczane w całości i zgodnie z Państwa wymaganiami. Jeśli jednak otrzymają Państwo niekompletne zamówienie, przedmioty inne niż zamówione lub istnieje inny powód, dla którego nie są Państwo zadowoleni z zamówienia, mogą Państwo zwrócić zamówienie lub dowolne produkty objęte zamówieniem i otrzymać pełny zwrot kosztów za te przedmioty. Pokaż pełną politykę zwrotów

Szczegóły zgodności produktu

Prosimy o zapoznanie się z informacjami dotyczącymi zgodności dotyczącymi tego produktu podanymi poniżej.

Poniższe informacje zostały dostarczone przez niezależnego sprzedawcę zewnętrznego sprzedającego ten produkt.

Producent:
Poniższe informacje zawierają dane kontaktowe producenta danego produktu sprzedawanego w serwisie Fruugo.

  • Intersa
  • NATURALEADER IMPORT EXPORT, SL
  • CALLE RAMON Y CAJAL
  • Todelo
  • ES
  • 13001
  • vmirasierra@naturlider.com
  • 915171822

Osoba odpowiedzialna w UE:
Poniższe informacje zawierają dane kontaktowe osoby odpowiedzialnej w UE. Osobą odpowiedzialną jest wyznaczony przedsiębiorca z siedzibą w UE, który jest odpowiedzialny za wypełnianie obowiązków związanych z przestrzeganiem przepisów w odniesieniu do danego produktu sprzedawanego na terenie Unii Europejskiej.

  • Virginia Gómez Bravo
  • NATURALEADER IMPORT EXPORT, SL
  • CALLE RAMON Y CAJAL
  • Todelo
  • ES
  • 13001
  • vgomez@naturlider.com
  • 915171822