24,95 zł
+ 29,99 zł wysyłka

Shoyu mild 125 ml

Sprzedawca:
(Sprzedawca Premium)

Shoyu mild 125 ml

24,95 zł

Tylko 6 zostało w magazynie
+ 29,99 zł wysyłka
Sprzedawca:
(Sprzedawca Premium)

24,95 zł

Tylko 6 zostało w magazynie
+ 29,99 zł wysyłka

Akceptujemy następujące metody płatności

Opis

Shoyu to łagodny sos sojowy wytwarzany z ziaren soi, pszenicy i koji (unikalnego japońskiego grzyba). Przygotowane według wielowiekowej receptury. Czas fermentacji: 18 miesięcy Shoyu to łagodny sos sojowy wytwarzany z ziaren soi, pszenicy i koji (unikalnego japońskiego grzyba). Nasze shoyu fermentują japońscy eksperci, którzy robią shoyu od pokoleń, stosując tradycyjne techniki. Shoyu fermentuje przez minimum 18 miesięcy, możesz tego spróbować Pyszne w zupach (miso), z makaronem soba lub udon, w frytkach lub w sosie do sushi. Dobrze wiedzieć: Łagodny japoński sos sojowy Zawiera wszystkie 5 smaków (słony, kwaśny, słodki, gorzki i umami) Wykonane według wielowiekowej japońskiej receptury Fermentowane przez minimum 18 miesięcy w 100-letnich beczkach z drewna cedrowego. Pyszne w zupie (miso), daniach z makaronem, sałatkach (wodorosty) oraz jako dip do sushi Wykonane w Japonii Stosować jako zamiennik soli, jako sos do sushi lub jako baza do sosów lub dressingów. Zawiera: soję, pszenicę, gluten i pszenicę. Może zawierać śladowe ilości: jęczmienia. Po otwarciu przechowywać w lodówce do upływu daty ważności. NL-BIO-01
  • Identyfikator Fruugo: 237600710-509200724
  • EAN: 8713576271058

Informacje o bezpieczeństwie produktu

Prosimy o zapoznanie się z informacjami dotyczącymi bezpieczeństwa produktu określonymi poniżej

Poniższe informacje zostały dostarczone przez niezależnego sprzedawcę zewnętrznego sprzedającego ten produkt.

Etykiety bezpieczeństwa produktu

CE Mark
Ostrzeżenia dotyczące bezpieczeństwa: Zawiera soję, pszenicę, gluten i pszenicę. Może zawierać śladowe ilości jęczmienia. Shoyu to łagodny sos sojowy, który jest wytwarzany z ziaren soi, pszenicy i koji, wyjątkowego japońskiego grzyba. Nasze shoyu jest fermentowane przez japońskich ekspertów, którzy od pokoleń wytwarzają shoyu przy użyciu tradycyjnych technik. Shoyu fermentuje przez minimum 18 miesięcy, można tego skosztować Pyszne w zupach miso, z makaronem soba lub udon, w stirfries lub w sosie do sushi. Warto wiedzieć Łagodny japoński sos sojowy Zawiera wszystkie 5 smaków: słony, kwaśny, słodki, gorzki i umami Wykonany według wielowiekowej japońskiej receptury Fermentowany przez minimum 18 miesięcy w 100-letnich beczkach z drewna cedrowego. Pyszny w zupie miso, daniach z makaronem, sałatkach z wodorostów oraz jako dip do sushi Made in Japan Po otwarciu przechowywać w lodówce do daty ważności.
Składniki: Woda, soja Chiny, pszenica Turcja, sól morska Australia, koji fermentacja Japonia. rolnictwo ekologiczne

Dostawa i zwroty

Wysyłka w ciągu 24 godzin

  • EXPRESS: 29,99 zł - Dostawa między czw. 23 października 2025–pt. 24 października 2025

Wysyłka z Hiszpania

Dokładamy wszelkich starań, aby zamówione produkty były dostarczane w całości i zgodnie z Państwa wymaganiami. Jeśli jednak otrzymają Państwo niekompletne zamówienie, przedmioty inne niż zamówione lub istnieje inny powód, dla którego nie są Państwo zadowoleni z zamówienia, mogą Państwo zwrócić zamówienie lub dowolne produkty objęte zamówieniem i otrzymać pełny zwrot kosztów za te przedmioty. Pokaż pełną politykę zwrotów

Szczegóły zgodności produktu

Prosimy o zapoznanie się z informacjami dotyczącymi zgodności dotyczącymi tego produktu podanymi poniżej.

Poniższe informacje zostały dostarczone przez niezależnego sprzedawcę zewnętrznego sprzedającego ten produkt.

Producent:
Poniższe informacje zawierają dane kontaktowe producenta danego produktu sprzedawanego w serwisie Fruugo.

  • Terrasana
  • NATURALEADER IMPORT EXPORT, SL
  • CALLE RAMON Y CAJAL
  • Todelo
  • ES
  • 13001
  • vmirasierra@naturlider.com
  • 915171822

Osoba odpowiedzialna w UE:
Poniższe informacje zawierają dane kontaktowe osoby odpowiedzialnej w UE. Osobą odpowiedzialną jest wyznaczony przedsiębiorca z siedzibą w UE, który jest odpowiedzialny za wypełnianie obowiązków związanych z przestrzeganiem przepisów w odniesieniu do danego produktu sprzedawanego na terenie Unii Europejskiej.

  • Virginia Gómez Bravo
  • NATURALEADER IMPORT EXPORT, SL
  • CALLE RAMON Y CAJAL
  • Todelo
  • ES
  • 13001
  • vgomez@naturlider.com
  • 915171822